Szkolenia.

.

Zapraszamy na szkolenia prowadzone w BALTIQ PLAZA w Gdyni. Najbliższe szkolenia obejmują temat Tworzenia Biznes Planu i Zakładania firmy. Szczegółowe informacje poniżej:

Tworzenie biznes planu.

.

TERMIN: 24, 25 luty 2020
godz. 09.00 – 13.00 (10 h szkoleniowych)
Ilość miejsc ograniczona!

 

TWORZENIE BIZNES PLANU

to dwudniowe szkolenie w trakcie którego uczestnicy poznają zasady pisania biznes planu w ujęciu praktycznym. Na bazie konkretnego szablonu będą mogli stworzyć opis swojego przedsięwzięcia biznesowego użyteczny przy staraniu się o dotację, pożyczkę czy kredyt.
Po 10 godzinach dydaktycznych zajęć każdy z uczestników będzie dysponował napisanym przez siebie i skorygowanym przez prowadzącego Trenera Przedsiębiorczości, biznes planem zawierającym OPIS MERYTORYCZNY oraz PLAN FINANSOWY swojego przedsięwzięcia.
Jeżeli chcesz się starać o dotację z Powiatowego Urzędu Pracy, pożyczkę w Instytucjach pożyczkowych lub bankach zapisz się!

 

Jak założyć firmę.

.

TERMIN: 20 luty 2020
godz. 09.00 – 13.00 (5 h szkoleniowych)

Ilość miejsc ograniczona!

 

JAK ZAŁOŻYĆ I Z SUKCESEM ROZWIJAĆ FIRMĘ

to kameralne, jednodniowe szkolenie w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się jak stawać się przedsiębiorcą, jakie cechy i postawy są dla niego pożądane. Poznają sposoby i źródła pomysłów na własną firmę oraz to, jak je rozwijać i oceniać.

Uczestnicy otrzymają także, podaną w prosty i przystępny sposób, praktyczną wiedzę o formach opodatkowania, formach prawnych a także najważniejszych obowiązkach przedsiębiorcy wobec takich instytucji jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

Jeżeli planujesz ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ lub jesteś w trakcie jej rozwoju to szkolenie dla Ciebie!

 

ZAPRASZAMY NA TO SZKOLENIE

ZAPRASZAMY NA TO SZKOLENIE

cena: 450 zł netto

cena: 240 zł netto

Prowadząca.

.

Grażyna Zalewska-Pawlisz

 

Doradca i mentor biznesu a także coach biznesowy. Ma na swoim koncie kilkanaście tysięcy klientów których, jako Trener Przedsiębiorczości i Indywidualny Doradca Biznesowy, wspomagała w tworzeniu i rozwijaniu ich firm, współpracując z takimi organizacjami jak: Fundacja Gospodarcza w Gdyni, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Pomorza, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości czy Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza. Od 18 lat trener szkolący uczestników Gdyńskiego Biznes Planu z zakresu biznesplanu i tworzenia strategii marketingowej.

Właścicielka firmy ZINK Studio, zajmującej się tworzeniem modeli biznesowych oraz strategii rozwoju firm wraz z ich pełną identyfikacją wizualną.

Współtworzy koncepcje rozwoju i inspiruje do zmian właścicieli firm. Szkoli, doradza i wspiera biznes. Od wielu lat zaangażowana w tworzenie i rozwijanie idei przedsiębiorczości oraz mentoringu. Prowadzi procesy mentorskie dla właścicieli firm wspierając ich w prowadzeniu i rozwijaniu swoich przedsięwzięć biznesowych.

Jako mentor współpracuje także z Fundacją METAPOMOC, gdzie pełni rolę wiceprezesa oraz z Ośrodkiem Wspierania Ekonomii Społecznej (OWES) gdzie prowadzi procesy mentorskie dla spółdzielni socjalnych i organizacji pozarządowych.
Łączy w swojej pracy harmonijne podejście do życia z niewyczerpaną energią do działania.

Absolwentka handlu zagranicznego na UG. Trener, coach i mentor wykształcony w ramach Szwajcarsko-Polskiego Projektu dla Poparcia Wolnej Przedsiębiorczości w Polsce, Studium Akademii Coachingu Biznesowego ARP oraz Akademii Trenerów i Mentorów ASDIMO.

Zapisz się.

.

Aby wziąć udział w szkoleniu prześlij zgłoszenie poprzez poniższy formularz. W odpowiedzi otrzymasz informację zwrotną z danymi do przelewu i informacją o dostępnych miejscach. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dokonanie płatności w ciągu 2 dni od otrzymania danych do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty uczestnik otrzyma maila potwierdzającego udział w szkoleniu.